Волинські волонтери збирають речі для 24-ї бригади

Волинські волонтери опублікували потреби 24-ї механізованої бригади.

Про це повідомляють на сайті громадської організації «Фундація розвитку громад».

«Наша бригада абсолютно не пристосована до погодніх умов. Величезною проблемою є відсутність літнього взуття: ми й досі ходимо в зимових берцях. Ноги нестерпно гудуть, це просто неможливо. Також потрібні плащі від дощу, адже постійно мокнемо під зливами. Через такі умови солдати все частіше хворіють, падає їх військовий дух….», – звернувся до волонтерів солдат Олександр із 24-ої бригади.

24-а механізована бригада тривалий час тримала оборону села Кримське на 29 блокпості. Нещодавно вона змінила дислокацію й залишилася поблизу Северодонецька. Хлопці ще з грудня не були вдома.

За словами керівника соціальних програм ВОГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук, організація раніше вже допомагала цим бійцям. «Ці хлопці воюють за нас, вони готові віддати своє життя за чисте голубе небо над нашими головами, за мир і свободу… Ми повинні підтримати їх й забезпечити найнеобхіднішим. Ми впевнені, що й цього разу спільними зусиллями волинян зможемо зібрати й закупити необхідні речі й виконати прохання наших героїв! Будь-яка допомога важлива, тож не будьте байдужими!», – закликає активістка.

Солдатам потрібні 10 пар літніх берців, а також плащі від дощу. Крім того, проводиться збір іншого військового одягу, засобів гігієни, медикаментів, продуктів харчування, тощо.

Принести необхідні речі кожен небайдужий може в офіс ГО «Фундація розвитку громад», що у Луцьку на вулиці Шопена, 11, в бібліотеці імені Олени Пчілки, на 2-му поверсі. Також можна перерахувати кошти на картку ПриватБанку 4149 4978 2335 8173 (Євпак Юлія Сергіївна, виконавчий директор організації), або на розрахунковий рахунок організації:  26009055504051 ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.

Залишити відповідь