У Луцьку забудовник «злякався» мешканців

На бульварі Дружби Народів в Луцьку сьогодні, 12 травня, мала відбутися зустріч жителів другого будинку, представників забудовника та міської влади. Проте окрім мешканців, депутатів міськради Юрія Веги та Павла Данильчука, ніхто з запрошених не з’явився.

Мешканці будинку №2 – проти побудови тимчасової споруди під вікнами дому. Кажуть, досить того, що кілька років тут працював дискобар «Зебра», та поруч розташовані кілька кафе. Люди проти ще однієї «точки» продажу. Тому коли минулого четверга помітили, що на газоні починають класти бруківку, заблокували будівництво. Наступного ранку бруківку забрали, а вчора ввечері хтось навіть висадив там дерева.

«Представник забудовника обіцяв, що приїде сьогодні на шосту годину. Його немає. Я також розмовляв з заступником міського голови Яковлевим, який обіцяв, що приїдуть представники від міської ради, які покажуть документацію на цю земельну ділянку. Їх немає», – зазначив Павло Данильчук. Він зазначив, що у забудовника немає підстав будувати літній майданчик. Те, що ні він, ні представники міської ради не з’явилися, свідчить про те, що є якісь порушення.

«Я перевіряв цю ситуацію – був у земельному відділі та перевіряв документацію. Земля, на жаль, дійсно викуплена земельна ділянка…  Суть в тому, що забудовник вирішив ставити тимчасову споруду. Цільове призначення ділянки – тільки обслуговування діючого приміщення. Тобто ніяких тимчасових споруд там бути не може – може бути лише клумба чи доріжка», – пояснив Юрій Вега. Також він розповів, що на місце викликали правоохоронців, які склали адміністративний протокол про вчинення правопорушення, оскільки будівельники зіпсували частину газону. Депутат пообіцяв «проконтролювати», щоб власник отримав покарання принаймні за це.

Люди не збираються зупинятися, тому вирішили спільно з депутатами звертатися в міську раду та особисто до мера, щоб з’ясувати, на яких підставах продали землю та розпочали будівництво. Також мешканці сусіднього будинку планують у майбутньому зробити все, щоб бізнесмену не дали дозволів на будівництво, якщо він таки вирішить будувати законним способом.

Залишити відповідь