Стало відомо, чому терористи пропонують роботу студентам

Українським студентам пропонують роботу в Росії, аби в себе вдома вони не створювали підпільні організації супротиву.

Про це під час зустрічі випускників Східноєвропейського університету імені Лесі Українки (які воюють на сході) зі студентами сьогодні, 12-го травня, розказав боєць батальйону «Айдар», лучанин Олександр Кралюк з позивним «Морячок», – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Чоловік зізнався, що він – розвідник, і нещодавно бував у Донецьку.

«Усе, що сьогодні відбувається там, – це реалізація нового проекту Росії на противагу «Помаранчевій» революції та Революції Гідності. Щодо студентів, які навчаються у вишах Донецька та Луганська, то прослідковується певна тенденція, коли після закінчення навчання їх розкидають в різні куточки Росії, пропонуючи там роботу. Так роблять для того, щоб у себе вдома вони не створювали підпільні організації супротиву. Студенти завжди були найактивнішим прошарком у суспільстві. Їх бояться. Натомість, їм пропонують різні рухи-мітинги, молодь бігає з прапорами, аби були зайняті», – розповідає Кралюк.

Нагадаємо, волинянин Олександр Кравченко, який зараз у Луганській області захищає терени Батьківщини, просить волинських студентів не нарікати на важке життя, а долучатися до волонтерського руху.

Залишити відповідь