Луцьк: проспект Перемоги можуть перейменувати на честь Василя Мойсея

Частину проспекту Перемоги у центрі Луцька хочуть перейменувати на честь Героя Майдану Василя Мойсея.

Таку ідею під час засідання громадської ради при міському голові 12 травня висловив секретар міськради Сергій Григоренко, – повідомили у прес-службі мерії.

Григоренко попросив громаду розглянути питання надання одній з вулиць Луцька імені Героя України Василя Мойсея. Він зауважив, що це питання хочуть внести на розгляд депутатів міської ради під час сесії у червні. Секретар міської ради наголосив, що було багато думок щодо того, якій вулиці присвоїти ім’я нашого Героя Небесної Сотні.

«Ми врахували досвід попередніх перейменувань вулиць. Люди вороже до цього ставлять, бо думають, що це призведе за собою додаткові витрати з переоформленням документів. Насправді – це не так. Звичайним громадянам прийдеться тільки змінити прописку в паспорті. Складніша процедура у юридичних осіб», – наголосив він.

Тому, за словами Григоренка, пропонується проспект Перемоги розділити на дві частини. Секретар міської ради зазначив, що відрізок від Історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі України до шляхопроводу матиме нинішню назву зі збереженою нумерацією будинків. А от частині проспекту від кінотеатру «Промінь» до історичного факультету пропонують присвоїти ім’я Героя України Василя Мойсея.

За його словами, тут нема житлових будинків, отже мешканці Луцька не відучують незручностей, і це одна з центральних вулиць міста. Крім того, тут знаходиться меморіальний комплекс «Вічна Слава», де похоронений Василь Мойсей.

Під час засідання Громадської ради був присутній й брат Героя України Роман Мойсей. Він зауважив, що родина погодилася з такою пропозицією.

Голова Громадської ради Петро Верзун запропонував членам дорадчого органу обговорити цю ідею у своїх колективах, з друзями, знайомими, аби знати думку громади, і під час наступного засідання чи засідань поділитися думками.

 

1 коментар

  1. Лучанин сказав:

    Чому такий огризок вулиці вибрали? Невже Герой не заслужив більшого? Знайшов на чому економити! Краще ніяк,ніж так!!!

Залишити відповідь