Частина «Волиньвугілля» піде з молотка

Кабмін затвердив приватизацію понад 300 державних об’єктів. У списку фігурують і підприємства, які були виключені з переліку об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації.

Серед них – і відокремлений підрозділ Шахтоуправління «Нововолинське» ДП «Волиньвугілля», – повідомляє Дзеркало тижня.

В перелік приватизації державного майна включено понад 300 об’єктів. У списку, серед іншого, зазначені підприємства, які були виключені з переліку об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації. Сюди входить 13 портів, ВАТ «Українське Дунайське Пароплавство», Українська будівельна корпорація «Укрбуд» та інші.

Крім того, у добувній промисловості приватизації підлягають: державний концерн «Укрторф», відокремлений підрозділ Шахтоуправління «Нововолинське» ДП «Волиньвугілля» Шахта «Південнодонбаська №3 ім. Сургая» Шахта «Димитрова» ДП «Красноармійськвугілля» Шахта «Центральна» ДП «Красноармійськвугілля», відокремлені підрозділи ДП «Львіввугілля» та інші. У списку є й пакет акцій 16,5% Шахти ім. Засядька, і 50,5% ТОВ «Керамнадра».

В енергетичній галузі це: «Центренерго» – 78% акцій «Донбасенерго» – 25%, Херсонська ТЕЦ, Одеська ТЕЦ, Миколаївська ТЕЦ і пакети акцій обленерго. У нафтогазовій галузі – пакети акцій міськгазів.

У сільськогосподарській галузі – ДП «Конярство України» (близько 40 тисяч га землі), Яготинський цукровий завод, ДП «Чутове» та інші.

У транспортній галузі: Гайворонський тепловозоремонтний завод, Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, ТОВ «Торговий флот Донбасу», Авіакомпанія «Горлиця», авіаційне підприємство «Універсал Авіа». У будівельній галузі: ВАТ «Дніпрометробуд».

У хімічній промисловості: «Сумихімпром», Одеський припортовий завод, АК «Свема». Крім цього, у списку фігурує ВАТ «Президент Готель», ВАТ «Атомпрофздравница», ПАТ «Укрнафтопродукт».

Ще 18 квітня міністр економічного розвитку України Айварас Абромавічус повідомив про те, що приватизація держпідприємств відбудеться найближчим часом. Також у березні про масову приватизації говорила і міністр фінансів Наталя Яресько.

Залишити відповідь