Олігархи з Волині – у ТОП-20 найбагатших нардепів

До двадцятки нардепів із найбільшими минулорічними доходами потрапили троє волинських мажоритарників – Сергій Мартиняк, Ігор Єремеєв і Степан Івахів.

Про це повідомляє Вісник і К з посиланням на Українську правду.

Українські ЗМІ склали рейтинг найбагатших народних депутатів на основі декларацій, які подавали самі ж народні обранці. Сьогодні оприлюднення декларації є обов’язковою умовою для усіх членів Кабінету міністрів, змушені публікувати її і народні депутати Верховної Ради VIII скликання.

Найбагатшим парламентарем є Віталій Хомутиннік, який раніше входив до складу фракції Партії регіонів і очолював комітет з питань податкової та митної політики.

Третє місце у рейтингу посів бізнесмен з Волині Сергій Мартиняк.

Серед багатіїв Ради знайшлося місце і для засновника корпорації «Індустріальний союз Донбасу» та колишнього голови Донецької ОДА Сергія Тарути. До списку увійшов і бізнес-партнер олігарха Дмитра Фірташа Іван Фурсін зі статком у 30 мільйонів гривень.

Перший бізнес-партнер та права рука президента Порошенка Ігор Кононенко у 2014 році заробив 15 мільйонів гривень, в два раза менше, ніж 2013 року.

А ось бізнес-партнери та засновники групи «Континіум» Ігор Єремеєв і Степан Івахів наростили свої прибутки – майже 25 і 32 млн відповідно проти 11 і 18 млн в 2013 році.

 

1 коментар

  1. класс сказав:

    нас несолапсных с режимом олигархов или как их называют ребята с Украинны нен поддавшиемся жидам не посаддит толстопузый геращенко

Залишити відповідь