Невдоволені лучани зустрілися із забудовником

Біля будинку №4 по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів мешканці будинку зустрілися з представником забудовника та міської ради. Посадовці доводять, що на будівництво законне, проте жителі всеодно проти такого «сусідства».

На зустріч сьогодні, 6 травня,  завітали заступник міського голови Тарас Яковлєв, заступник головного архітектора та головний художник міста Ярослав Матвіїв і начальник управління розвитку підприємництва та реклами Олександр Козлюк.

Посадовці зазначили, що  у підприємця є всі необхідні дозволи та документи на будівництво торгового павільйону площею 28 квадратних метрів.

«Це не є прибудинкова територія», – зазначив Тарас Яковлев. Саме тому до мешканців не зверталися за дозволом на будівництво. Жителям будинку запропонували звернутися до забудовника та домовитися про облаштування благоустрою дворів за його рахунок. Представники міської ради запевняють, що торговий павільйон поки дозволили поставити терміном на два роки. Якщо власник завдаватиме мешканцям незручностей чи не виконуватиме умови договору, посадовці обіцяють не продовжувати дозвіл на розміщення павільйону.

Проте мешканці категорично проти будівництва «тимчасової споруди»: вони кажуть, що вже мають гіркий досвід. Раніше поблизу будинку був магазинчик, де згодом почали продавати алкоголь. Через це мешканці відчували значні незручності. До того ж, за словами жителів будинку №4, в них значні проблеми з каналізацією. Після того, як забудовник почав роботи, підвал будинку знову наповнився водою.

З цього приводу Олександр Козлюк зазначив, що необхідно вивчити це питання. «Прийдуть, обстежать, і якщо це сталося з вини суб’єкта господарювання, то він буде зобов’язаний це виправити», – сказав начальник управління.

Проте мешканці не хочуть іти на поступки та кажуть, що не хочуть будівництва ні на яких умовах.

«За моєї пам’яті у нас вже три випадки, коли після зустрічі з людьми відміняли рішення про будівництво», – додав Ярослав Матвіїв.

Водночас представник забудовника зазначив, що якщо не дійдуть згоди з мешканцями будинку, то інвестор шукатиме інше місце для будівництва торгового павільйону.

Нагадаємо, будівництво розпочали 30 квітня без згоди мешканців сусіднього будинку

4 коментарі

 1. Чесно сказав:

  Люди деколи самі не знають, що і хто їм заважає, їм тільки привід потрібен, щоб поскандалити та привернути до себе увагу. Все їм заважає, а про створені робочі місця ніхто не думає?, серед протестуючих 50% безробітних, ні щоб за робоче місце задати питання, так вони зразу умови свої виставляють.

 2. Чесно сказав:

  Привикли що їм хтось зобов’язаний чимось тай галасують собі. Якщо всі документи в наявності то потрібно будувати та попросити владу посприяти цьому, а не навпаки. А для мітингувальників міліцію запросити, щоб зареєстрували хто з них заважає працювати та до відповідальності їх .

 3. Чесно сказав:

  Як наслідок цих безпідставних провокацій маємо те що маємо. Декілька “особ” будуть диктувати свої правила, а законодавство їм до дупи. Тільки мови що все дороге, дайте нам і т. Д. А на роботу свою енергію витратити?

 4. Ну ну сказав:

  Проходив я там. Бордюри, що визначали місце забудови- розбили весь тротуар, тобто як би воно будувалося, то кожен мусить обходити “зіг-загом” будівлю. І які 28 м2 ? Там десь з 200 якщо не більше. Магазин-Пивбар та місце для вживання.

Залишити відповідь