Кримінал завели на 1000 волинських військових

У військовій прокуратурі лежать матеріали на приблизно 1000 волинських бійців.

Про це у власному Facebook написав волонтер, адвокат Василь Нагорний.

«Сьогодні Володимир. Дві справи по бійцям – все гаразд, хлопці задоволені. Дякую Любомльським волонтерам, які письмово поклопотали за свого земляка», – зазначає Нагорний.

За інформацією адвоката, в прокуратурі лежать матеріали приблизно на 1000 наших бійців, реальних учасників бойових дій.

«Це не так страшно, свої вже знають, як підставили, як нищили 51-шу ОМБР, але є Львівська військова прокуратура Західного регіону, якій волиняни до одного місця. Саме вона буде «напрягати» наших прокурорів направляти справи до суду, подавати апеляції і т.д», – пише Нагорний.

Він зізнається: не знає, що з цим робити, але певен, що треба відстоювати кожного бійця. «Сьогодні дуже здивувався, що з Ковельщини на ранковий апеляційний суд по Максиму Силюку не приїхали підтримати свого земляка жодна людина, були тільки лучани і двоє бійців з Маневич. Скоро ж ваших синів так само судитимуть і, мабуть, ви теж будете хотіти, щоб вас підтримали…», – додав Василь Нагорний.

На його думку, якщо не вдасться «надламати» декілька справ, виправдати одного-двох бійців – всі підуть під м’ясорубку. «Тоді Волинь буде займати 1 місце не лише по загиблим воїнам, а й по засудженим учасникам бойових дій», – пише волонтер.

«Хто може допомогти бензином та іншими благами цивілізації – допомагайте, всі справи слухаються у Володимирі, важко», – додає він.

Залишити відповідь