Нововолинськ: шахтарі під міськрадою вимагають зарплату

Працівники шахти «Нововолинська №10» вимагають під міською радою міста заборговану їм за чотири місяці заробітну плату.

Про це повідомляє видання “БУГ”.

“Шахтарям не виплатили заробленого за січень (50%), лютий, березень і квітень цього року, тому вони не можуть задовольнити навіть життєво необхідні потреби свої і своїх сімей, при цьому люди ще не отримали нових збільшених платіжних рахунків по комунальних послугах”, – розповів виконувач обов’язків голови профспілки вугільників шахти №10 “Нововолинська”Георгій Новосад.

Шахтарський мітинг організувався спонтанно, обурені гірники у складі декількох десятків рушили під стіни міської ради для висунення вимог міському голові. Віктора Сапожнікова на місті не було, адже він перебуває в Луцьку у відрядженні.

Колектив гірників вирішив проводити безстрокову акцію протесту та перекривати дорогу 7-го травня перед мостом через річку Західний Буг. На разі, триває оформлення документів для офіційного проведення мітингу.

За словами голови незалежної профспілки гірників України шахти №10 “Нововолинська”Василя Прадіда, під час III-го з’їзду, міністр Володимир Демчишин особисто повідомив, що із 1-го травня на копальню почнуть поступати кошти. Оскільки цього не відбулось гірники вирішили заявити про свої права та розпочати акцію протесту. Також від шахтарського колективу раніше був надісланий лист-звернення до державних чиновників, із проханням прискорити виплату заборгованості. На який не було жодної реакції.

Нагадаємо, що нещодавно Верховна Рада України виділила 400 млн гривень на погашення заборгованості з заробітних плат перед шахтарями.

1 2 3

Залишити відповідь