Волиняни укріплюють сектор «М»

10 опорних пунктів на Донбасі у секторі «М» будують волиняни.

Про це пише Волинська газета.

Насамперед, у прифронтову зону відправилися будівельники, роботу яких на місці координував депутат облради, гендиректор підприємства «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха. Також цими днями на Схід відправилася велика група волинських лісівників.

За дорученням Президента України Петра Порошенка, щоб реально перевірити хід спорудження фортифікаційних споруд у визначених місцях, на Донбасі повинні побувати й перші особи виконавчих органів влади. Тому перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Кудрявцев, повернувшись із далекого та відповідального відрядження, у соцмережах повідомив:  площа кожного пункту оборони, котрий мають здати в експлуатацію наші лісівники, складає 40 га. До травневих вихідних волинські майстри на чолі з начальником облуправління лісового та мисливського господарства Василем Мазуриком завершили будівництво укриттів для екіпажів танків, БМП, БТР на одному пункті. Також на цьому ж пункті встановили 3 вогневі споруди.

«Московські фашисти тут і поляжуть, якщо сунуться!», – акцентував Сергій Кудрявцев.

Саме посадовець 3 травня сповістив про трагічну новину: «Сьогодні в Широкиному рашистська куля відібрала життя в нашого добровольця Івана Сотника. Завтра його бойові побратими попрощаються з ним, і Ваня поїде додому. Назавжди… Ще вчора ввечері чув його бадьорий голос по телефону, домовилися зустрітись. Не судилось…  Я тебе пам’ятатиму таким. СЛАВА ГЕРОЮ!!!».

Залишити відповідь