«Вір. Борися. Люби» – патріотичний фестиваль у Луцьку

У центрі Луцька триває фестиваль «Вір. Молися. Люби», під час якого збирають кошти для допомоги військовим. Його організувала «Самооборона Волині» у неділю, 3 травня.

Біля головного корпусу СНУ охочі можуть навчитися збирати та розбирати вогнепальну зброю, надавати першу медичну допомогу, подивитися на зразки харчів, які відправляють бійцям на Схід, а ще скуштувати традиційні кримські смаколики від переселенців.

Працівники обласних УМВС та УДСНС розгорнули виставки зброї, спецзасобів для розмінування, снарядів та мін. Поруч працює дитяче містечко та виставка «хенд-мейд». На татамі майстри айкідо згодом планують показати прийоми самооборони. Також у програмі – кінологічне шоу та показ бойової тактики захоплення об’єкта. Прямо на проспекті Волі розгорнули смугу перешкод, де змагаються у спритності 6 команд: 2 команди обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою, команди обласного військкомату, обласного УМВС, Нацгвардії та роти спецпризначення «Світязь». Також вони змагатимуться у спортивному орієнтуванні та інших естафетах.

Окрім того, під час дійства розігрівали торти і годинники від мережі “Свій час”. Їх виграли учасники лотереї, білети якої продавали на фестивалі.

Залишити відповідь