Правозахисник на Волині залишив Громадську Раду

Із Громадської Ради при Володимир-Волинській райдержадміністрації Волинської області вийшов правозахисник Григорій Гороть.

Подати заяву на вихід з дорадчого органу, який складається з представників громадських організацій, що діють у районі змусило систематичне порушення законів Громадською Радою, – пише Волинь:Світ.

Зокрема, на думку Григорія Горотя, до складу Громадської Ради мав увійти представник «Комітету громадської люстрації Волині» Володимир Грек, однак його позбавили такої можливості. Правозахисник стверджує, що законних підстав для відмови, щодо делегування цією громадською організацією свого представника до складу дорадчого органу при райдержадміністрації не було.

Заяву Григорія Горотя про вихід із складу Громадської Ради при Володимир-Волинській райдержадміністрації задовольнили. Щоправда, як повідомляють ЗМІ  рішення ухвалювалось лише половиною представників громадського сектору району, решта була відсутня.

Натомість до роботи в засіданні Громадської Ради, що відбулось перед самими святами 30 квітня 2015 року, долучилися новопризначена Голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Василець та голова районної ради Андрій Оніщук.

Залишити відповідь