На Волині перепоховали донецького «кіборга»

Боєць з Волині Василь Смолярчук, який служив у 8о-ій бригаді, загинув під час захисту Донецького аеропорту та був похований у Дніпропетровську як невідомий солдат.

Відшукати тіло військовослужбовця вдалося лише після аналізу ДНК, – інформують Відомості.ua.

В селі Тристень Рожищенського району, відбулося перепоховання тіла Василя Смолярчука. Боєць героїчно захищав Донецький аеропорт, де й загинув на велике християнське свято Водохреще.

Тільки через три місяці Василя знайшли, однак виявилося, що проблемою стало переправлення тіла Героя додому. Місцеві чиновники лише розвели руками, мотивуючи це тим, що на дану потребу не закладені кошти в бюджеті.

Справу в свої руки взяли активісти ГФ «Народна самооборона м. Рожище», які й відправилися за Василем на Схід. Дизпаливо на поїздку виділив Тристенський сільський голова Василь Карпюк, а розходи на дорогу в розмірі 1000 гривень надав голова Асоціації фермерів Рожищенського району, волонтер Руслан Хомич. Оцинковану труну придбали за кошти приватного підприємця Руслана Деречинського.

Саме завдяки старанням цих людей, мати дочекалася сина, дружина – чоловіка, а маленька чотирирічна Богданка, татуся.
Сьогодні провести в останню дорогу героїчного земляка прийшли безліч місцян.

Про нього говорили багато хорошого. Він насправді був дуже світлою людиною, щирою, доброю, який завжди поспішав на допомогу іншим.

Як зазначив отець Григорій Панчук: «Василь покинув все і пішов на далеку Донеччину, аби захищати кожного з нас. Виконавши при цьому одну з головних заповідей Божих – любити ближнього свого…».

Залишити відповідь