Волинські міліціонери влаштували стрільби

Навчальні стрільби із особовим складом обласного управління міліції відбулися на полігоні Волинського училища професійної підготовки працівників міліції.

Мета занять – вдосконалення навиків володіння та поводження з автоматичною зброєю АК-74 та АКМС, – повідомили у прес-службі міліції області.

Перед початком навчань керівник стрільб т.в.о. начальника сектору професійної підготовки управління кадрового забезпечення міліції Волині Сергій Рихлюк провів цільовий інструктаж. Він нагадав учасникам про основні заходи безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю.

За словами керівника, такі навчання проводиться постійно: окрім тренувань на полігоні, правоохоронці відпрацьовують навики влучності у тирі обласного управління.

“Учбові стрільби сприяють належній фаховій підготовці кожного працівника міліції. Практичні ж навчання в польових умовах допомагають адаптуватися до реальних ситуацій. До того ж, зважаючи на ситуацію в державі, а також на те, що наші співробітники несуть службу в зоні АТО, така підготовка – доречна й необхідна”, – відзначив Сергій Рихлюк.

Працівники міліції вправлялися у навичках стрільб із АК-74 та АКМС. Відпрацювали обов’язкові нормативи – спорядження магазина патронами, розбирання та збирання автомата, виконували ряд вправ зі “знешкодження противника”.

PM98image003 PM306image007 PM684image002 PM760image005 PM851image009 PM866image001 PM974image004

Залишити відповідь