У волинських лісах битимуться сотні людей

Спортивно-патріотична гра «Звитяга» відбудеться у Цуманських лісах на Ківерцівщині. Теренівку проведуть уже вдесяте.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ВМГО «Національний Альянс».

Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2015» триватиме з 1 по 4 травня на теренах «колиски» УПА – у Цуманських лісах.

Суть гри полягає боротьбі двох команд (сотень) за домінування на території лісу. Кожна з сотень має власний прапор, який оберігає від супротивника. У ході «боїв» одна з команда викрадає стяг противника та забирає на територію своєї дислокації. Виграє та сотня, яка заволоділа прапором ворога більше разів. Окрім того, у кожного бійця сотні на руці є пов’язка, яка символізує життя. Якщо під час бою її здерти, то людина «помирає» і не може продовжувати гру до певного часу. Також «звитяжці» відтворюватимуть військовий впоряд та звичаї УПА, дотримуючись суворих правил.

Організатори, громадська організація «Національний Альянс», вимагають від учасників теренової гри спілкуватися українською мовою, не палити, не вживати алкоголю та виконувати накази проводу сотні.

З собою учасникам гри радять брати ліхтарик, намет, сокиру, лопатку, церату, дощовик, теплий одяг, камуфляж, посуд, флягу з водою, засіб від кліщів та комарів, камуфляж, змінне взуття, каремат та інше.

28_04_z8

SY3kpxdOyRk

Абетку «Звитяги» створили організатори на сторінці гри у мережі «вконтакте».

Також оргкомітет опублікував на сайті теренової гри відеозапрошення на захід нардепа Ігоря Гузя, екс-керівника волинського осередку «Правого сектора» Павла Данильчука, соліста гурту «Фіолет» Сергія «Колоса» Мартинюка, громадського діяча Сергія Мерчука, дівчини-добровольця та екс-керівниці «Національного Альянсу» Майї Москвич.

Залишити відповідь