Нововолинськ: інтернет-шахраї «розводять» людей

Два факти інтернет-шахрайства виявили минулого тижня у Нововолинську. Аферисти дізнаються реквізити банківських карткових рахунків своїх жертв і знімають з них гроші.

Про це повідомляє видання «БУГ».

Так, 44-річного підприємця з Нововолинська обікрали на 12 000 гривень. Потерпілий планував купити гральну приставку в інтернет-магазині. По телефону він отримав пароль на одноразову банківську операцію, а відповідні реквізити рахунку повідомив потенційному продавцю. «Як результат, зловмисник викрав із кредитної картки нововолинця 12 тисяч гривень», – повідомив начальник міліції громадської безпеки Нововолинського міського відділу МВС України у Волинській області В’ячеслав Мартинюк.

До іншого мешканця Нововолинська зателефонували шахраї, які представились торговими агентами та запропонували придбати телевізор в одному з інтернет-магазинів. Чоловік повідомив банківські реквізити свого рахунку та перерахував продавцю 500 гривень. Однак, товар так і не отримав, а телефон зловмисника не відповідає.

Незважаючи на чисельні попередження працівників міліції бути пильними, шахраї продовжують видурювати кошти у довірливих громадян.

В’ячеслав Мартинюк нагадує нововолинцям: «Щоб не стати жертвою шахраїв не користуйтесь сумнівними сайтами, ні в якому разі не називайте реквізити банківського рахунку, не перераховуйте кошти невідомій особі».

Залишити відповідь