Маневичі: на благодійному ярмарку зібрали понад 3 тисячі

У Маневичах на благодійному ярмарку збирали гроші на армію. Волонтерам вдалося зібрати 3015 гривень.

Про це йдеться на сайті Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад».

26 квітня у Маневичах проходив благодійний ярмарок «Перемога нашими руками», організований ВОГО «Фундація розвитку громад» спільно із Маневицьким районним центром творчості та юнацтва.

Метою заходу послужило ознайомлення місцевих жителів із проблемами сучасного матеріально-технічного забезпечення солдат, які воюють в зоні АТО.

«Ми дякуємо за розуміння та підтримку нашої ініціативи, адже лише об’єднавшись, ми зможемо досягти найкращих результатів та підтримати наших солдат. Один в полі не воїн, тож не зволікайте, ваша допомога може врятувати чиєсь життя!», – закликає виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Ярмарок тривав з 10:00 до 17:00. Окрім, власне, відвідання ярмарку, гості заходу могли пограти у дартс, спробувати свої сили в історичному фехтуванні, зробити патріотичне фото, покуштувати куліш. А також присутніх розважали викладачі та вихованці Маневицього центру творчості.

«Взагалі такі акції проводити потрібно. Люди починають ставати байдужими, тож ці заходи будуть їх надихати та згуртовувати. Ми ж, в свою чергу, завжди готові підтримати такі ініціативи», – зауважує директор Маневицього центру творчості та юнацтва Валентина Ковальчук.

«Загальна сума виручених на заході коштів складає 3015 гривень та один долар. Це доволі важливий вклад у підтримку української армії. Хлопцям катастрофічно не вистачає найнеобхіднішого: одягу, військового спорядження, продуктів, предметів особистої гігієни. Тож усі отримані кошти ми спрямуємо на їхні потреби», – додає  керівник соціальних програм ВОГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Допомогти військовим можна, перерахувавши кошти на картку ПриватБанку 4149 4978 2335 8173 (Євпак Юлія Сергіївна, виконавчий директор організації та на розрахунковий рахунок організації:  26009055504051 ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.

Крім того, можна приносити необхідні бійцям речі в офіс ГО «Фундації розвитку громад», що у Луцьку на вулиці Шопена, 11 у Волинській бібліотеці імені Олени Пчілки, 2-й поверх.

ape IMG_1950 IMG_2143 MG_2114

 

IMG_1955 IMG_2338 IMG_2391 IMG_2429

Залишити відповідь