У Ковелі завелися будівельники-анархісти

У Ковелі невідомі особи вдерлись на прибудинкову територію однієї з багатоповерхівок та знищили усі насадження. Правопорушники не зважали на протест та скарги мешканців будинку.

Про це йдеться на сайті «проКовель».

Невідомі люди вторгнулись на прибудинкову територію багатоповерхівки, що на вулиці Косачів, 1 і почали викорчовувати плодоносні фруктові дерева, нищити квіти, кущі, все це викидати і вивозити геть. Прохання місцевих мешканців представитись правопорушники проігнорували. Після того зловмисники перегородили подвійним парканом прохід між житловим будинком і дитячим садочком №13 «Теремок», встановили його під вікнами квартири №53, привезли та скинули з обох сторін металевих секцій кілька машин чорнозему і піску. Власниця 53-ї квартири Олена Борсук розповідала, що цей паркан «виріс» у вихідний день.

«Позавчора близько 22 години вечора під моїми вікнами якісь люди, стали вивантажувати з машини цей паркан і поспіхом його встановлювати. Я намагалася  з прибулими поговорити, щоб з’ясувати хто вони, що тут роблять і чому потайки свердлять дірки в стіні житлового будинку, під моїми вікнами, однак наштовхнулася лише на лайку і грубий тон невідомих», – пояснила постраждала.

Також жінка розповіла, що намагалась зупинити підозрілих людей, коли ті змащували метал невідомою чорною рідиною. Після чого в обличчя жінки полетів мазут. Олена в останню секунду встигла прикрити своє вікно. На захист прибудинкової територіїстали й інші місцеві жителі, однак у них нічого не вийшло.

Наступного дня туди прийшли діти, які повимазувались чорною в’язкою рідиною. Матері поскаржились на те, що дитячий одяг можна використати хіба що на ганчір’я.

Про все, що відбувалося напередодні під вікнами квартири №53, її власниця розповіла дільничному інспектору Ковельського міськрайвідділу. Однак, правоохоронець порадив заявниці  звернутися за допомогою до місцевого ЖЕКу або у відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради, мовляв, ця справа не в компетенції міліції.

Мешканці пошкодженого будинку обурились такою безвідповідальністю і байдужістю міліціонера до виконання своїх професійних обов’язків. Вони переконані, що міліція просто відмахнулася від проблем громади. Також місцеві жителі намагалися отримати через відповідні служби план-схему своєї прибудинкової території. Однак, їм надали тільки схему тієї ділянки, яку по вулиці Косачів, будинок №1, прибирає двірник.

Сусіди написали колективну заяву, зібрали підписи і віднесли її до Ковельської міжрайонної прокуратури, а також звернулися за допомогою до міського голови Олега Кіндера, головного архітектора Ковеля Людмили Мурай, народного депутата Степана Івахіва. У документі, окрім всього, заявники виклали й інші проблеми, які стосуються громади їхнього будинку.

28_04_z1 28_04_z2 28_04_z3 28_04_z4 28_04_z5 28_04_z6 28_04_z7 28_04_z8

Залишити відповідь