Серед затриманих на Волині бурштинокопачів був екс-міліціонер

Серед 21 затриманого копача бурштину на Маневиччині у середу, 22 квітня був колишній міліціонер.

Про це із посиланням на власні джерела повідомив нардеп Ігор Лапін під час прес-конференції у понеділок, 27 квітня.

Він відзначив, що при причетність «Самооборони Волині» до нелегального видобутку бурштину ходять лише чутки, однак активістів цієї організації сере затриманих чомусь не виявилося, тому закликав журналістів перевіряти подібну інформацію.

Нагадаємо, під час рейду біля села Галузія на Маневиччині правоохоронці затримали 21 копача бурштину, 6 траспортних засобів та дві помпи. Спецоперацію провели вночі 22 квітня, – повідомив під час брифінгу начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

Як повідомив Волинському Агентству Розслідувань начальник Маневицького райвідділку міліції Ігор Ісаков, до операції залучили підкріплення із Луцька, адже таке затримання – найбільше за останній час. Очевидно, що їх завчасно попередили про приїзд правоохоронців, адже на місці виявили лише один великий шматок бурштину.

Серед затриманих були місцеві жителі та «гості» із Кузнецовська рівненської області. Хоча також затримали автомобілі, номерні знаки яких зареєстровані у Луцьку.

Ігор Ісаков відзначає, що в районі ситуація із нелегальним видобутком більш контрольована, ніж у Рівненській області, однак із нетерпінням чекає, коли видобуток впорядкують, аби ним займалися легально.

Нагадаємо, 23 квітня у першому читанні прийняли Закон України «Про видобування та реалізацію бурштину».

Залишити відповідь