Опублікували відео, на якому українці нищать російські танки

В інтернеті з’явилося відео запеклих боїв в районі Новогригорівки на Донеччині, під час яких бійців АТО знищили п’ять ворожих танків.

Бойові дії, зафіксовані на відео, відбувалися ще 14 лютого, однак ролик був оприлюднений в мережі нещодавно, – пише ТСН.

Російсько-терористичні війська в умовах обмеженої видимості розпочали свій наступ на позиції сил АТО, натомість українські військові завдали нищівного вогню у відповідь та розгромили принаймні п’ять російських танків.

Ймовірно, саме про вказаний бій у спецпроекті для ТСН.ua “Дебальцеве. Як це було. Сповідь розвідника” раніше розповів український боєць із позивним “Маклауд”.

“Всього терористи п’ять разів намагалися взяти Дебальцеве. Чотири – невдало. Перший раз був наступ на Нікішине – відбивали всіма силами. Я втратив два міномета і половину особового складу з мінометів, якщо не убитими, але пораненими. Потім два рази намагалися наступати на Новогригорівку – там “переорали” їхній батальйон і влаштували танкове кладовище: 40-ка підбила штук п’ять і ми три штуки. БТРи я не рахую”, – стверджував розвідник.

Залишити відповідь