Саганюк відшпетив чиновників за сміття

Проблеми стихійних сміттєзвалищ, впорядкування автомобільних доріг і тротуарів та освітлення вулиць залишаються актуальними для Володимира-Волинського попри всі приготування до Великодня, – повідомляє Буг.

Про це голова Володимира-Волинського Петро Саганюк розповів своїм підлеглим на оперативній нараді.

На вулицях Луцька, Привокзальна, в районі річки Риловиця та ряді інших місць, ще досі не обрізані дерева, уражені омелою. Це не просто хворі рослини – це небезпека для тих, хто під ними ходить. Адже від омели дерева трухлявіють і стають ламкими.

Стихійні сміттєзвалища – ще один неприємний момент для міста. “По вулиці Пилипа Орлика їхав нещодавно – таке враження, що нам це сміття завозять і спеціально розкидають під ногами! Але це ж не так – це ж самі містяни забруднюють двори будинків, полігон біля міста та інші території. Необхідно зловити хоча б декілька зловмисників, накарати штрафами, аби інші боялися творити подібне”, – сказав Петро Саганюк.

На вулицях Крушельницької, Стефаника, Луцькій із покращенням погодних умов відновиться ремонт дорожнього полотна. В дощ, каже мер, ремонтувати дороги – викидати гроші на вітер.

Ще вісімнадцять вулиць у Володимирі-Волинському потребують заміни освітлення. Це пріоритет на 2015 рік. У бюджеті на  ці ремонтні роботи гроші – запевняє Саганюк.

Ремонт казарм, де мають проживати цьогорічні призовники – ще одна турбота влади Володимира-Волинського. Аби відремонтувати житло для солдатів із обласного бюджету виділено 300 тисяч гривень. “Прийшли до мене і кажуть: нам треба 50 тисяч. Я так прикинув – що то є 50 тисяч? Нічого! Попросив для потреб бригади 300 тисяч – Гунчик дав. Приходить керівництво з частини – кажуть: нам вже треба 600 тисяч! От скажіть – чого ви такі не мудрі? Треба було просити мільйон! Я б губернатора переконав!”, – каже міський голова Володимира-Волинського.

Окрім того мер дав вказівку обстежити Зимненський масив. На ньому, стверджує міський голова, чимало довгобудів та невикористаних земельних ділянок. Це хороший плацдарм для виділення ділянок під забудову для бійців АТО.

До 28 квітня працівники ЖЕКу мають вивчити питання та доповісти очільнику міста про ситуацію із “неукраїнськими” назвами вулиць. “У нас восьмеро хлопців загинуло в АТО – кожен із них достойний, аби його ім’ям була названа вулиця у рідному місті! Та й так в українській історії вистачає визначних діячів, імена яких можуть стати назвами володимрських вулиць. Тож вивчіть це питання і подайте пропозиції по заміні старих, радянських та російських, назв до 28 квітня!”, – розпорядився Саганюк.

1

2

3

5

6

7

Залишити відповідь