Кулеметник особисто подякував восьмикласниці за листа

Прикордонник з Луцька Віталій Василенко знайшов дівчину, яка писала йому листи. Нею виявилась учениця 8-го класу Рожищенської школи-гімназії №4 Яна Власюк, – йдеться у сюжеті Громадського. Волинь.

Кулеметник Донецького прикордонного загону вирішив зустрітись з авторкою зворушливих листів, які той отримував, перебуваючи у зоні бойових дій. Як тільки військовий приїхав у відпустку, він відразу ж подякував школярці за за підтримку на війні.

Лист від юної волинянки прикордонник Віталій Василенко, який з грудня минулого року захищає східні кордони України,  отримав два тижні тому. Його загін зараз несе службу під Маріуполем. Саме туди разом із гуманітарною допомогою військовим волонтери Луцького штабу Автомайдану України доставили це зворушливе послання. Окрім слів підтримки, у листі була поезія і номер телефону авторки.

«Ми з хлопцями були дуже зворушені, що підлітки пишуть такі дорослі вірші і що вони переймаються долею військових і України загалом. Знаючи, що я їду на кілька тижнів додому, вони доручили мені знайти цю дівчинку і подякувати їй. Адже багатьох вдома чекають такого ж віку діти» , – розповідає військовий.

Без попередження прикордонник Віталій у супроводі Автомайдану приїхав у школу, де навчається Яна.

Віталій також розповів, що зв’язувався з Яною ще на передовій і тоді пообіцяв повернутися додому живим, щоб побачити дівчинку, поспілкуватися з нею.

DSC_0881-711x460

1

2

3

 

Залишити відповідь