Фото проводів військових-строковиків у Луцьку

На плацу Волинського військкомату відбулися урочистості присвячені відправці бійців строкової служби у частини. З області поїхали 97 чоловіків.

«Я оголошую принципову позицію Головнокомандувача: жоден військовослужбовець строкової служби в зоні АТО проходити службу не буде», – наголосив виконувач обов’язків військового комісара волинської області Роман Кулик. На урочистості вшанували пам’ять 117-ти військовослужбовців, які не повернулися з зони бойових дій, вшанували хвилиною мовчання.

Привітати призовників також прийшли губернатор Володимир Гунчик, заступник голови Волинської обласної спілки Ветеранів Афганістану Микола Оніщук, айдарівець Ігор Рицко, ветеран війни в Афганістані полковник Микола Пугач та батько одного з призовників Роман Дяшко.

Вони побажали військовим хоробрості для того, що гідно захищати батьківщину та відчути дух бойового братства, а також повернутися на рідну землю гідним захисниками своєї землі і не забували телефонувати батькам. Людей закликали зробити все для того, щоб хлопці були забезпечені усім необхідним. Від призовників виступив Ігор Мацута, який побажав товаришам хорошої служби, мирного неба. «Я впевнений що кожен пройде цей життєвий урок згідністю», – мовив солдат.

Він також висловив сподівання, що після служби всі повернуться додому вже у вільній та єдиній Україні. Протоієрей Олександр відслужив молебень та окропив бійців. Після урочистостей на плацу вони розійшлися спілкуватися з родинами до від’їзду.

Залишити відповідь