У Луцьку горіла квартира

В будинку на проспекті Перемоги сталася пожежа.

Під’їзд в якому трапилося загоряння складно було назвати благополучним. Тут неодноразово “крутили” замки, у мешканців незрозумілим чином із зачинених квартир зникали гроші. Але останні 4 роки жителі 3-го під’їзду по вулиці Перемоги 19 взагалі жили, як на пороховій бочці, – повідомляє ВолиньPost.

Причиною цьому – ­потерпіла, яка за словами сусідів, не сповна розуму. Жінка мешкає у будинку вже 8 років. Люди звикли, що з квартири старенької лунають постійні крики:

“То чортів ганяє, то гирею в підлогу б’є. Кидається на людей без причини. Двері сусіду поламала, перила… Колись, чи випадково, чи спеціально, підпалила сміття у підїзді”, ­- розповідають мешканці.

До жінки часто приходили підозрілі гості напідпитку.

О 22:20 перехожа, яка проходила повз, побачила що на 5-му поверсі будинку палає квартира. Вона одразу викликала пожежників і сповістила жителів під’їзду.

Сусіди швидко організувались і почали спільно боротися з вогнем. На допомогу їм прибули МНСники з чергової частини по вул. Грибоєдова, після чого полум’я вдалося загасити.

Опісля прибув дільничий, та люди зустріли його з осудом. Пояснили, що вже неодноразово зверталися в органи з приводу “душевно не здорової” жінки, та численні скарги сусідів, навіть колективні, залишались без уваги. З часом перестали приймати і заяви, відсилаючи оббивати владні пороги, ­ а там відповідали: “Це не в нашій компетенції”.

Попередньо причиною загоряння називають несправний телевізор і проводку.

Пожежні авто їхали по газону, оскільки єдиний проїзд у двір був заблокований приватними авто.

Залишити відповідь