Обрали голову Луцького міськрайонного суду

У Луцькому міськрайонному суді обрали голову.

Продовжить виконувати свої обов’язки ще два роки нинішній голова Михайло Квятковський (на фото). Голосування відбулося 21 квітня, – пише Волинський інформаційний портал.

Голову Луцького міськрайонного суду обирали серед трьох кандидатів. Так, запропонували, щоб свої обов’язки продовжив виконувати нині чинний голова Михайло Квятковський. Алла Борнос шляхом самовисування запропонувала себе у якості кандидата на посаду. А суддя Віталій Ковтуненко зі словами, що у нього є низка питань до попередніх двох названих осіб, запропонував голосувати за Андрія Сівчука.

Вже під час озвучення питань до кандидатів Ковтуненко поцікавився у Квятковського, чи він, як голова, суду скористався правом відповіді щодо рішень суду відносно обрання запобіжних заходів стосовно учасників революції.
Голова суду відповів, що під час інтерв’ю зазначав журналістам, що Ковтуненко не підпадає під закон «Про очищення влади». Але все ж нагадав колезі, що перед тим, як він ухвалював свої рішення, радив йому обирати стосовно революціонерів запобіжну міру у вигляді особистого зобов’язання, а не домашнього арешту.
«Ми говорили це на наших внутрішніх нарадах, але ви не дослухалися», – зазначив Квятковський.
Ковтуненко також мав питання до Алли Борнос. Зокрема, його цікавило, чому у засобах масової інформації було повідомлення про те, що саме вона «має шанс перемогти».
Кандидатка на посаду відповіла, що не приховувала свої наміри балотуватися на посаду. Але сам матеріал писала не вона, тому не відповідає за це формулювання.
До речі, Алла Борнос також ухвалювала рішення щодо обрання запобіжних заходів стосовно учасника революції Богдана Шиби. Вона ж тоді обрала «особисте зобов’язання».
Отож, відбулося голосування за участі 22 судів. У першому турі Михайло Квятковський отримав 10 голосів, Алла Борнос – 6, Андрій Сівчук – 5. Один учасник голосування «утримався».
Тож у другий тур пройшли кандидатури, які набрали найбільше голосів – за посаду продовжили боротися Квятковський та Борнос. У результаті чинний голова суду продовжуватиме свої обов’язки протягом ще двох років.

Залишити відповідь