Луцький депутат відкликав заяву на колегу

Схоже протистояння луцьких депутатів Андрій Осіпова (на фото) та Василя Гриба завершується.

Осіпов попросив правоохоронців закрити кримінальне провадження щодо колеги, – пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Нагадаємо, після заяви Осіпова відкрили кримінальне провадження щодо Гриба за незаконне збирання особистої інформації.

Гриб минулого тижня він вже був у міліції.

«Минулого тижня мене викликали в міліцію і я дав свідчення, бо прокуратура відкрила кримінальне провадження», – каже він.

А днями Осіпов звернувся до правоохоронців з проханням закрити кримінальне провадження.

«Мені стало відомо, що за два дні до сесійного засідання депутат Гриб телефонував у міграційну службу і збирав особисті відомості про мене і мою родину. Власне, під час сесії депутат поставив на голосування клопотання про зняття усіх п’ятьох моїх проектів, над якими я працював багато тижнів, з порядку денного. Зрозумійте, я ж жива людина – не витримали нерви. Я вирішив повідомити прокурора про правопорушення щодо мене – збір особистих даних. Втім, насправді, я вважаю, що депутати не мають переслідувати один одного.

Заява про порушення кримінальної справи зроблена мною під впливом емоцій. Я подумав, що негоже мені, як депутату, продовжувати кримінальні справи стосовно моїх колег. Адже, якщо я не звертаюся з проханням закрити справу, то виходить, що я нічим не відрізняюся від свого колеги Василя Гриба і дію його методами. У зв’язку з цим я вирішив бути вищим за ці всі суперечності та написав заяву, аби усі ці кримінальні провадження закрили, бо це ненормальний шлях спілкування у депутатському колі», – пояснює Осіпов.

Його колега Василь Гриб, своєю чергою, запевняє, що конфлікт не стане приводом міжособистісних конфліктів, адже кожен має право на свою думку.

«Я вважаю, що це не буде породжувати якусь міжособистісну ворожнечу між депутатами. Просто справи такі, що депутат має право висловлювати свою думку так, як він вважає і я голосую, як я вважаю, а він голосує, як він вважає – оце єдині розбіжності», – коментує Василь Гриб.

Та додає, що усі інші непорозуміння від лукавого.

IMG_1994w

Залишити відповідь