Волинські банкіри подарували військовим бус

Волинська обласна дирекція АТ «Райффайзен Банк Аваль» передала для потреб благодійників автомобіль Volkswagen LT-35 2006 року виробництва.

Раніше цей автомобіль слугував банкірам для здійснення інкасаторських робіт. Нині ж вони отримали нові автівки, тому вирішили передати його благодійникам, – повідомили у прес-службі фонду «Волинь-2014».

«Впродовж останнього року ми різними способами намагаємося допомогти українським бійцям, які боронять нашу землю. Збирали кошти, закупляли медикаменти та інші препарати. Сьогодні передаємо автомобіль. Краще б він слугував нам за прямим призначенням, але ми прийняли рішення його передати благодійникам, які виконують гуманітарні поїздки в зону АТО. Якщо цей автомобіль захистить бодай одне життя на передовій, то всі наші намагання будуть не зайві», – сказала керівник Волинської дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль» Лариса Барабаш.

Окрім транспортного засобу, фінансисти передали для українських військовослужбовців багатоцільовий пристрій нічного бачення NVMT YUKON.

У свою чергу, представники волонтерського руху Волині подякували усьому керівництву АТ «Райффайзен Банк Аваль» в особі Лариси Барабаш за такий щедрий подарунок.

«Автомобіль та пристрій нічного бачення – це ті речі, які постійно просять хлопці з передової, – зауважив виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович. – В таких броньованих транспортних засобах завжди є потреба, адже вони допомагають врятувати не одне життя: як бійців, так і волонтерів, які доставляють на передову необхідні речі».

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Залишити відповідь