Горохівські волонтери відвезли допомогу на Схід

Горохівський волонтерський центр відправив допомогу для бійців на Сході України.

14 квітня вже вп’яте Горохівський волонтерський центр відправив допомогу військовим на Схід. Цього разу поїздка була організована з допомогою Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська, головою якого є свободівець Коба Сергій, який радо погодилися допомогти з транспотром, відправивши в дорогу і свого представника Анатолія Пушкіна, та двох водіїв – Юрія Ковалючука і Степана Матвійчука. З горохівських волонтерів поїхали Віктор Магурчак та Віталій Гладун, – повідомляють волонтери на сторінці Вконтакте.

“Традиційно наповнений необхідними речами, в зону бойових дій, відправився бус вантажем близько 3 тонн з пасхальними ласощами (паски, копченості, вареники, солодощі, печені м”ясні вироби, та ін.) бус був освячений у Свято-Вознесенькому храмі м. Горохова і з молитвою горохівської громади та благословіння от. Андрія Сидора відправився у довготривалу подорож”, – пишуть волонтери.

“Мікроавтобус відвідає 14 бригаду, Луцький прикордонний загін та батальйон “СІЧ” а основним місцем вигрузки є штаб 1 ОМПБ (1 БТрО “Волинь” ), де проходить службу багато воїнів-горохівчан, також волонтери розвезуть численні іменні передачі, які для солдатів передавали їхні рідні. Щира подяка всім, хто сьогодні допомагає нашим Воякам”, – додають вони.

 

Залишити відповідь