Лучан вчили фехтувати на благо армії

Під час Великодніх свят волонтери «Автомайдану України» знайомили лучан зі східною і західною культурами фехтування, щоб підтримати наших бійців.

У підсумку вдалося зібрати 2063 гривні, – повідомили у прес-службі Автомайдану України.

Автомайданівець Олексій Дмитрієв, що входить в КР «Лучеськ», розповів, що ідея провести таку акцію виникла після того, як вони шукали кошти на пальне, щоб відправитися на Схід.

«Крім стрільби з лука і фехтування, у нас були хлопці зі «Святого Грааля» з музичними інструментами, також провели невеликий майстер-клас з дудками. Всі цікавилися, що відбувається. А як дізнавалися, що ми навчаємо фехтуванню, що тут можна постріляти з лука, то відразу підходили. Звісно, переважно гроші на армію приносили дорослі, бо діти приходили переважно так», – розповідає Олексій.

Під час акції був присутній тренер з японського фехтування «Кендо» Роман Яковлюк.  Волонтер розповідає, що така ідея йому відразу сподобалася, бо окрім того, що вони зібрали кошти бійцям, ще й отримали колосальне задоволення від спілкування з людьми.

«Я викладаю японське фехтування вже два роки. І для втілення такої ідеї нам не знадобилося багато час у витрат. Навпаки – ми отримали більше. Думаю, найближчим часом ми знову проведемо щось подібне. І врахуємо всі свої прорахунки», – зазначив він.

«Автомайдан України» висловлює подякую Віктору Іщуку зі «Святого Грааля», Валентині Кіренковій, Дмитру Березюку та всім лучанам за небайдужість.

 

Залишити відповідь