Волинянка, яка живе в Німеччині, допомагає українським військовим

Уродженка села Буяни Луцького району Людмила Млош вже три десятки років проживає в Берліні. За цей час вона встигла об’єднати навколо себе патріотично налаштованих українців, які виїхали та нині проживають в Німеччині.

Про це йдеться у повідомленні спільноти «Благодійний фонд «Волинь-2014» у Facebook.

Разом з ними заснувала Центральну спілку українців у Німеччині, яку нині очолює. Загалом Спілка має своє представництво у 12 містах Німеччини.

Із початком військових дій на Донбасі, жінка активно включилась та допомагає українським військовослужбовцям, мирним жителям та переселенцям, а також медичних препаратів та медикаментів для українських медичних закладів.

Тісну співпрацю з Людмилою Млош налагодили представники і волинські благодійники. 23 лютого цього року за сприяння Центральної спілки українців у Німеччині було надано вантажівку гуманітарної допомоги, яку меценати передали українським військовослужбовцям та мирним жителям Волновахи.

Окрім того, 15 квітня на офісі благодійної організації відбулася зустріч представників Фонду з Людмилою Млош, яка приїхала на Волинь на Великодні свята.

Залишити відповідь