«Дорогі депутати. Волинь»: доходи нардепів і статки помічників

Дивіться другий випуск програми “Дорогі депутати. Волинь” :

– У рубриці «На слуху»: дізнайтесь про те, які волинські народні депутати і чим привернули увагу українських ЗМІ.
Минулого тижня, деякі з волинських нардепів були досить активними в парламенті. Про кого йде мова? – дивіться у дайджесті.

– У рубриці «Парламентська математика» ми проаналізували декларації про доходи за 2014 р. волинських нардепів.
«От кажуть люде: нафта-нафта, Коломойський шось там бореться, а виявляється треба було курами займатися.» Так прокоментував оприлюднені на сайті Верховної Ради України декларації волинських нардепів, користувач мережі «Facebook», луцький журналіст Анатолій Котлюк. І дійсно, якщо вірити офіційним цифрам, у 2014-му власник АПГ «Пан Курчак», народний депутат Сергій Мартиняк заробив значно більше, ніж його колеги депутати – два співвласника групи «Континіум» Ігор Єремеєв і Степан Івахів. Хто шикує, а хто живе на одну зарплату? Журналісти програми «Дорогі депутати. Волинь» проаналізували активи дорогих депутатів.

– У рубриці «Народний бліц» ви зможете почути думки волинян щодо того, скільки заробляють депутати Верховної Ради України.
Яка зарплата у нардепів? Чи справляються народні обранці із своїми обов’язками за таку заробітню плату? Віповіді на ці запитання ми шукали у волинян.

– В рубриці «У центрі уваги» дивіться інтерв’ю з Олександром Пизою, помічником народного депутата Сергія Мартиняка.
Чим займаються помічники народних депутатів? Як підтримують зв’язок з виборцями? Над вирішенням яких проблем працюють? Які статки мають? Про це і не тільки – дивіться в інтрев’ю з Олександром Пизою, помічником народного депутата-мажоритарника Сергія Мартиняка.

– У рубриці «Про актуальне»: думки народних депутатів, їх помічників та експертів про вибори до місцевих рад.
Експерти з виборчого законодавства стверджують, що проводити місцеві вибори за старою виборчою системою без суттєвих змін не доцільно, а важливі законодавчі зміни все ще не ухвалено. Ми поцікавились у народних обранців та їх помічників, якими мають бути ці зміни.

«Дорогі депутати. Волинь» – це спільний проект Громадянської мережі ОПОРА, «Громадське. Волинь», Громадського телебачення і проекту USAID РАДА. З програми глядачі дізнаються про діяльність та бездіяльність народних обранців, про зарплати, офіси, внутрішню “кухню”, “совковий дух” Верховної Ради України і міжнародний досвід парламентаризму.

Залишити відповідь