Дітей з Волновахи у Луцьку вчили писанкарству

У приміщеннях арт-галереї «Луцьк» та Палацу культури міста 11 квітня відбувся майстер-клас з писанкарства для дітей, які прибули до Луцька з міста Волноваха Донецької області.

Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Майстер народних ремесел, член національної спілки народного мистецтва України Андрій Бондарук та майстер писанкарства, викладач Луцької художньої школи Віра Конська навчали дітей розписувати воском яєчка та фарбувати їх природними та хімічними барвниками.

Також вони розповіли гостям про важливість збереження національних традицій народного мистецтва писанкового розпису та пасхальні звичаї Волині. Більшість дітей вперше взяли до рук писачки і розписали яєчка, які повезуть своїм рідним як Великодні сувеніри.

А ще діти мали нагоду поспілкуватися із митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом, який розповів їм про історію Свято-Троїцького кафедрального собору та православні традиції святкування Христового Воскресіння. Разом із владикою діти побували у соборі Святої Трійці, Волинській православній богословській академії, жіночому Катеринівському монастирі.

Нагадуємо, що до Луцька приїхали 68 дітей та 11 дорослих з міста Волноваха. Це продовження співпраці у рамках підписаного 25 лютого Меморандуму про співробітництво між Луцьком і Волновахою. Гості братимуть участь у святкових Великодніх заходах, які будуть проводитися у  місті. Перебуватиме делегація у Луцьку до 15 квітня.

Залишити відповідь