Волинським волонтерам допомагатимуть з Австралії

Австралійський волонтер  Грант Лелліотт відвідав Волинь, де домовлявся про співпрацю з громадськими активістами в частині допомоги війську.

Так, 9 квітня він спілкувався з головою правління Фонду “Волинь-2014” Петром Пилипюком, – повідомили у прес-службі фонду.

Під час розмови йшлося про шляхи активізації співпраці з волонтерами з Австралії та поширення серед населення цієї країни правдивої інформації про боротьбу України за територіальну цілісність держави. Грант Лелліотт та Петро Пилипюк узгодили алгоритм подальшої співпраці.

Згодом гість з-за океану відвідав офіс Благодійного фонду «Волинь-2014», де провів зустріч із виконавчим директором Володимиром Кривовичем та відповідальним працівником Фонду Ігорем Лещенком.

Як вияв щирого прагнення продемонструвати солідарність із народом нашої держави Грант Лелліотт передав українській стороні комплект засобів для екстреної зупинки кровотечі пораненим бійцям. Компактні, але вартісні препарати американського виробництва (вартують від 40 до 60 доларів США кожен) передадуть військовим. Окрім цього, учасники зустрічі домовилися про подальші контакти, що ставлять за мету розвиток співпраці між регіонами України та Австралії в гуманітарній сфері.

_DSC0010 _DSC0020 _DSC0034 ???????????????????????????????

 

Залишити відповідь