Парковка «посварила» активістів «Самооборони» і «Автомайдану»

Жваву дискусії викликало опубліковане в інтернеті фото неправильно припаркованого автомобіля члена “Самооборони” Віталія Дейни.

У Facebook його закинув активіст “Автомайдану Волинь” Сергій Абрам. На світлині автомобіль припаркований на “трикутнику безпеки”, що на перехресті вулиці Винниченка та проспекту Волі. За правила дорожнього руху так робити заборонено.

Це спровокувало дискусію між активістами організацій, яка зрештою переросла в діалог щодо недостачі місць для парковки в центрі міста.

А 10 квітня прес-служба “Самооборони” відреагувала на вчинок Дейни такою інформацією:

“1. Автіка не належить “Самообороні Волині”, а самооборонівцю Віталію Дейні.

2. Дійсно він порушив правила. Така дія була спровокована тим, що він брав активну участь у підготовці акції “Передпасхальні вереники” і возив різні речі для організації заходу. Тож, в якийсь момент, коли бракувало часу, бо треба було швидко завезти/привезти, припаркувався на перехресті проспекту Волі та вулиці Винниченка.

3. І найголовніше. Віталій не вважає, що так можна робити. Правила для всіх однакові. А строгість за їх порушення має доходити до кожного водія, не зважаючи на те, яке авто йому належить: хай то буде Запорожець чи BMW Х5.

Тому наш самооборонівець не забарився і повідомив відповідні органи про вчинене ним правопорушення і, відповідно, заплатив у державну казну штраф у розмірі 255 гривень”, – повідомили у “Самообороні”.

Та додали фотопідтвердження.

Залишити відповідь