Діти з Волновахи зустрінуть Великдень у Луцьку

Напередодні Великодніх свят до Луцька приїхали 68 дітей з Волновахи. Діти пробудуть на Волині до 15 квітня.

Зустрічали малечу з Волновахи у луцькій гімназії №4.

З вітальним словом до дітей звернулися директор гімназії № 4 Олександр Мишковець, капелан гімназії №4 отець Михайло, керівник Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк та представники Луцької міської ради. Дітям побажали  добре провести Великодні свята та знайти собі нових друзів. Окрім того, зазначили що це не останній прийом дітей зі Сходу на Волині: влітку планують знову запросити у Луцьк дітей з Волновахи і до такої акції долучиться ще й Кузнецовськ.

Виступила також керівник делегації від Волновахи Ольга Бисторук, яка подякувала за теплий прийом і висловила впевненість, що у дітей від відвідин Волині залишаться лише приємні враження.

Усі гості отримали подарунки від благодійного фонду «Дитяча місія. Україна».

Загалом до Луцька прибула делегація з 79 людей: 69 дітей та 11 супроводжуючих. Відвідали Луцьк діти віком від 9 до 16 років (3-11 класи).

Для гостей з Волновахи передбачили програму заходів: за час перебування у Луцьку вони побувають у замку, місцевих музеях та відвідають урочистості, що передбачені в центрі міста до Великодніх свят.

Після прийому діти поїхали у школи, щоб відвідати уроки та познайомитися з своїми однолітками.

Залишити відповідь