Волинського солдата відправили на лікування у Київ

Ще одного волинського бійця, який постраждав під час бойових дій на Сході України, відправили сьогодні, 7 квітня, на лікування у Київ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтерка Наталя Ариванюк.

“Сьогодні відправився на лікування до Києва наш боєць Федір Забедюк. Не знаю який це вже за рахунком Шпиталь…, лікарі Київської обласної клінічної лікарні, вже не одного нашого хлопця поставили на ноги, по Федору м’яко кажучи “в шоці” від його стану ніг, але прикладуть усі зусилля, щоб надати найефективнішу допомогу- дякую за добрі серця Oksana Syvak та команда Волонтерів не знаю щоб ми без вас робили, дякую Olena Palaguta -благодійний фонд “Волинська родина”за те, що так оперативно відгукнулись (просили на пальне до Києва, а отримали фінансову допомогу Федору у розмірі 5000.00 грн)-Дякую”, – написала вона.

“Сьогодні також розпочинає перший курс хіміотерапії наш Боєць Олег Т. Хочу теж подякувати підприємству “Реммедікал”, які продали ліки для Олега на три курси хіміотерапії за закупівельної ціною (загальна ціна в аптеках близько 25000.00, а вийшло 13755.00 грн) , дякую благодійному фонду Ігора Палиці “Новий Луцьк”, що оплатили рахунок буквально за лічені хвилини! Будемо молитись за здоров’я Олега!” – додала волонтерка.

“Величезна подяка працівникам юридичного департаменту ТОВ “Континіум”, за фінансову допомогу у розмірі 4700.00 грн, на лікування наших бійців! Дякую, кошти підуть за призначенням!” – написала Наталя Ариванюк.

Залишити відповідь