Нові подробиці резонансної аварії в Луцьку

Стало відомим прізвище судді, який потрапив у аварію в Луцьку 3 квітня.

За інформацією Волинського Агентства Розслідувань, за кермом “Джипа “Гранд Черокі” був суддя Господарського суду Волинської області Петро Слободян.

Нагадаємо, 3 квітня в Луцьку сталася аварія, під час якої джип судді в’їхав у “Форд Куга”. В “Форді” перебували екс-міліціонер та його син.

Про деталі інциденту Волинському агентству розслідувань розповів керівник Групи швидкого реагування «Самооборони Волині» Олександр Лєсной.

Зі слів водія “Форда” та його пасажира, ДТП сталася близько 21:05 3 квітня на перехресті вулиці Рівненської та проспекту Відродження. У його автомобіль, який стояв на світлофорі, в’їхав “Джип Гранд Черокі”, за кермом якого був суддя Господарського суду Волинської області Петро Слободян.

“Близько 22:00 по рації ГШР надійшло повідомлення з міськвідділу міліції про те, що екіпажу ДАІ потрібна допомога. Самооборонівці саме їхали від будинку загиблого бійця Сергія Дудки, якого зустрічали на межі Луцька та допомагали заносити в будинок. Прибувши на місце самооборонівці виявили на перехресті два автомобілі світлого і темного кольору”, – каже Лєсной.

“Також на місце ДТП прибули 2-3 невідомих чоловіків, які намагалися перешкодити працівникам ДАІ затримувати Слободяна. За зовнішніми ознаками можна було встановити, що невідомі були нетверезими, як і сам Слободян. Члени ГШР Самооборони відтіснили невідомих, яких потім «забрали» їх жінки. Після цього суддю у машині ГШР доправили у міськвідділ ДАІ. Вже там Слободян пред’явив посвідчення судді. Даішники повідомили про це чергового прокуратури”, – стверджує самооборонівець.

“Потім постраждалі, працівники прокуратури, даішники, самооборонівці та суддя поїхали на експертизу в наркодиспансер. Там суддя Слободян нібито зізнався, що 3 квітня таки вживав алкоголь. Однак після цього він відмовився від своїх слів. На запитання лікаря про те, чи він на щось жаліється, той відповів ствердно та попросив присутніх вийти, щоб поговорити із лікарем тет-а-тет. Після такої розмови Слободян відмовився від експертизи на вміст алкоголю”, – додав Лєсной.

Олександр Лєсной також відзначив, що працівники ДАІ добре виконували свої обов’язки під час затримання судді Слободяна.

До слова, у декларації судді Слободяна за 2013 рік вказане спільне з дружиною авто “Джип Гранд Черокі” 2005 року випуску.

Залишити відповідь