Луцьку молодь вчили воювати

У Луцьку відбувся вишкіл з військової підготовки.

Захід відбувся в суботу, 4 квітня, у Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в межах вишкільної ініціативи «Рекрут». До проведення занять долучились інструктори з досвідом бойових дій на Сході України, – повідомили у прес-службі громадської організації “Національний Альянс.

В рамках навчання учні та студенти з Луцька, Ковеля, Колок, Дубно пройшли наступні заняття:загальне спорядження бійця, поводження зі зброєю (АК, ПМ), пересування зі зброєю, позиції ведення вогню, акробатика зі зброєю, перша домедична допомога.

Як зазначають організатори, захід пройшов вдало, тому найближчим часом варто чекати оголошення про новий набір учасників. До участі запрошуються усі охочі віком від 15 років. Зголоситись можна на сторінці «Рекруту» у соцмережах ВК та ФБ.

Для довідки:
Вишкільна ініціатива «Рекрут» – проект громадської організації «Національний Альянс», спрямований на якісний, безкоштовний військовий вишкіл учнівської та студентської молоді, резервістів та інших. Заняття проводяться один раз на тиждень тривалістю 1-2 дні у Луцьку та біля нього.

Залишити відповідь