У Луцьку вдруге провалився тендер по матеріалах для діалізу

Володимир Шендибило

У Луцькій міській лікарні вже вдруге не відбулися торги із закупівлі матеріалів для гемодіалізу

Про це повідомив голова конкурсного комітету лікарні Володимир Шендибило (на фото) після процедури розкриття пропозицій, – пише Четверта влада.

Предмет закупівлі: лот № 1 – лікарські засоби для проведення сеансів гемодіалізу; лот № 2 – допоміжні матеріали для проведення сеансів гемодіалізу. Номер бюлетеня: 214(18.03.2015) від 18.03.2015; номер оголошення: 088023. Очікувана вартість закупівлі – 1 000 000 гривень.

На конкурс із закупівлі матеріалів для гемодіалізу надійшла лише одна пропозиція від ТзОВ «Волиньфарм» з Луцька. Цінова пропозиція учасника: лот №1 – 1 195 528, 80 гривень, лот №2 – 102 600 гривень. Відповідно до закону «Про здійснення державних закупівель» конкурсний комітет проводитиме цю закупівлю шляхом переговорної процедури.

За словами голови конкурсного комітету, фірми не беруть участі у конкурсах через нестабільну цінову ситуацію.

«Є постанова Кабміну про декларування цін і коли проходять, особливо імпортні препарати, реєстрацію, з націнками, то відпускна ціна перевищує реєстрову. Виходить, що ми за бюджетні кошти не можемо їх закупити. І фірми у зв’язку з цим не йдуть на торги. Ми вже писали листи від імені комітету з конкурсних торгів до управління, управління зверталось до Міністерства охорони здоров`я – результату поки що немає», – пояснив він.

Моніторинг закупівель у медзакладах відбувається у рамках проекту «Моніторинг державних закупівель у лікувальних закладах Волині та Рівненщини», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження».

Залишити відповідь