Домівки волинських волонтерів: Ковельський центр допомоги

Волонтери Ковельського центру допомоги АТО розповіли про те, як вони працюють та яким чином допомагають волинським військовим, які перебувають на передовій.

Волонтер центру Наталія Соколова розповідає, що багато бійців самі звертаються до центру з проханням про допомогу, – йдеться в сюжеті Громадське.Волинь.

«Всі звертаються однаково: одяг, форма, окуляри, наколінники.  Ми намагаємось це не закуповувати. Нам приходить готова гуманітарна допомога. Ми пишемо пост, формуємо потреби для наших партнерів закордоном і вони нам присилають передачі», – каже волонтер.

У центрі є база даних бійців, яким вже надали допомогу. Це захищає від дублювання допомоги з іншими центрами та для звітності.

Окрім військових, волонтери центру відправляють гуманітарну допомогу жителям Сходу.

«Ну а що, хіба вони не люди? Можливо вони наших поглядів не поділяють, але ми хочемо, щоб вони змінили свою думку», – зазначає Наталія.

Також, перед тим, як відправити бійцям ліки, волонтери проводять інструктаж, як правильно їх використовувати.

«Не видаємо, поки самі не навчимо бійців. Я вчора була на полігоні, там були 30 бійців і я їм всім провела повний інструктаж з використання і всім особисто в руки роздала ліки», – зазначила Соколова.

«Я всім волонтерам раджу звертатися до за допомогою до органів місцевої влади. Стукайте, і вам відкриють», – додала жінка.

Залишити відповідь