У центрі Луцька садять квіти в пам’ять про Героїв. ФОТО

У центрі Луцька, на клумбі біля Свято-Троїцького собору, лучани висадили квіти. Посадили багаторічники, які цвістимуть і наступного року. Також у планах посадити свою Долину нарцисів у парку.

«Помер Кузьма, а він залишив заповідь, що треба робити світ кращим. Дуже сподіваємося, що  коли люди посадять квіти, це буде початком того, що світ стане кращим, бо вони вже не будуть кидати туди бички, гуляти по клумбах та вигулювати собак», – зазначила співорганізатор акції Ірина Мельник.

Дизайн клумби розробили професійні ландшафтні дизайнери, клумба буде у вигляді синьо-жовтого серця. Ґрунт для посадки привіз приватний підприємець Юрій Кучера, саджанці жовтих нарцисів та фіолетових фіалок для серця принесли люди, а промінчики будуть висаджені різними  квітами. Кафе «Дядя Піца» на 15 квітня пообіцяли надати активістам багато цибулин нарцисів. До акції активно долучилися Луцькі ультраси та Колківське вище професійне училище.

Також Ірина Мельник зазначила, що конкретного організатор акції немає, просто зібралися люди, яким небайдужа доля міста. Спочатку активісти планували, щоб кожна лунка, де є ґрунт, була засаджена, але комунальники міста відмовилися доглядати ці насадження. Тому активісти розпочинають з однієї клумби, але не планують на цьому зупинятися.

 

Залишити відповідь