Нардеп пообіцяв допомогти 14-ій бригаді з ремонтом казарм

Ігор Гузь в 14-ій бригаді

Народний депутат Ігор Гузь пообіцяв докласти усіх зусиль, щоб у розташуванні 14-ої бригади відремонтували казарми.

Про це йшлося під час відвідин обранцем народу та його помічниками Андрієм Бокочем та Валентином Кошельником розташування 14-ої бригади, що у Володимирі-Волинському, – повідомили у прес-службі волинського осередку “Народний фронт”.

Заступник командира 14 ОМБР по виховній роботі Олександр Голубєв провів народному обранцю своєрідну «екскурсію», показавши казарми, у яких мають проживати військові, адміністративні та господарські споруди

Зважаючи на критичний стан казарменних будівель, які, до слова, були побудовані ще за часів Російської імперії, Ігор Гузь пообіцяв, що докладе максимуму зусиль, аби держава збільшила фінансування володимир-волинської бригади та сприятиме виділенню коштів на вкрай необхідний ремонт казарм та військової техніки.

Також нардеп із помічниками повідали заступнику командира Голубєву про свою готовність допомогти із патріотичним вихованням тих призовників, які прибудуть до Володимир-Волинського на строкову службу у кінці квітня.
Під час спілкування обговорили і важливе для військовослужбовців питання здачі 44-квартирного будинку, введення в експлуатацію якого, за попередньою інформацією, заплановане на червень 2015 року.

Залишити відповідь