Екс-директор «Луцьктепла» передумав судитися з міськрадою

Олександр Киричук

Олександр Киричук, який донедавна очолював державне комунальне підприємство «Луцьктепло» і судився за поновлення на посаді, відкликав свою позовну заяву.

Про це стало відомо сьогодні під час судового засідання у Луцькому міськрайонному суді, – пише Під прицілом.

Нагадаємо, що 31 грудня 2014 року розпорядженням міського голови Миколи Романюка директора ДКП «Луцьктепло» Олександра Киричука звільнили з посади.

Втім згодом Олександр Киричук подав до Луцького міськрайонного суду про поновлення його на посаді директора комунального підприємства та стягнення близько 33 000 гривень середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу.

Суд запам’ятався гучними заявами та пікетуванням приміщення суду.

Зокрема, у ході судового розгляду стало відомо, що Олександр Киричук, виявляється, сам писав заяву на звільнення, а згодом і відкликав її.

Юрист ДКП «Луцьктепло» Ігор Петрук заявив, що 33 000 гривень потрібно стягувати не з підприємства, а з міського голови, адже саме Микола Романюк звільняв Олександра Киричука з посади.

Натомість адвокат позивача Віктор Пилипчук попри все намагався довести, що звільнення відбулося незаконно, а міський голова взагалі діяв протиправно, мовляв Олександр Киричук після того як надіслав заяву на звільнення більше не виходив на роботу. Своє твердження Віктор Пилипчук мотивував тим, що працівники підприємства чинили фізичний опір Олександру Киричуку та не пускали його на підприємство.

Втім, сьогодні юрист кардинально змінив своє твердження і переконував, що Олександр Киричук продовжував ходити на роботу і навіть видав кілька наказів. Мовляв, позивач думав, що його не звільнили на підставі його ж власної заяви на звільнення, а тому розпорядження міського голови від 31 грудня 2014 року є незаконним.

Сьогодні було вирішальне засідання по цій справі і перед тим, як суддя Лоліта Івасюта оголосила про судові дебати, представник позивача попросив зробити перерву.

Служителька Феміди таки відклала слухання справи на кілька годин, а після перерви адвокат Віктор Пилипчук зробив неочікувану для усіх присутніх на судовому засіданні заяву – Олександр Киричук відкликає свій позов.

Причини такого рішення свого довірителя адвокат Віктор Пилипчук не зміг пояснити, однак сторони ще можуть оскаржити ухвалу суду.

Залишити відповідь