«Ви брешете», – нардеп з Волині журналісту

Ігор Лапін і Мирослав Ватащук

Двєо учасників телешоу “Протилежний погляд” затіяли суперечку, дійшло до звинувачень в брехні.

Волинський нардеп Ігор Лапін звинуватив місцевого журналіста Мирослава Ватащука, – пише Волинський інформаційний портал.

Обговорення теми про межу між свободою слова та національними інтересами під час зйомок чергової частини ток-шоу «Протилежний погляд» іноді доходило до точки кипіння.

Цього разу гостями передачі були журналісти Мирослав Ватащук (ІА «ЗІК»), Андрій Лучик («Хроніки Любарта») та Ольга Булковська («Волинський інформаційний портал»), а також народний депутат-мажоритарник від Луцька Ігор Лапін, начальник УМВС в області Петро Шпига і заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

Темою обговорення стало питання, як не нашкодити безпеці країни в час проведення антитерористичної операції і при цьому не обмежити свободу слова. І хоча в розмові присутні часто знаходили компроміс, іноді все ж спілкування переходило в суперечку.

Одним із гострих кутів стала дискусія, що стосувалася подій у Дебальцевому. Коли Мирослав Ватащук зазначив, що офіційна інформація стосовно виходу наших військ із оточення далека від правдивої, і що бійці насправді виривалися з чергового оточення, Ігор Лапін, який має безпосередній стосунок до спецпідрозділу «Айдар», заявив, що шлях для виведення бійців був, а отже, журналіст бреше.

Чим закінчилася ця словесна перепалка, а також обговорення інших цікавих моментів, зокрема і щодо діяльності в інформаційному полі Волині братів Конововичів, – дивіться вже в неділю, 5 квітня, на телеканалі «Аверс» о 19:00.

Залишити відповідь