У Луцьку відкрили фотовиставку загиблого на Сході Героя. ФОТО

Фотоблок про життя Віктоа Гурняка

У Луцьку відкрилася виставка фоторобіт загиблого бійця «Айдару», пластуна та фотографа Віктора Гурняка «Від Майдану до Війни».

Відкриття виставки відбулося 31 березня у Галереї мистецтв  Волинської організації національної спілки художників України. Вшанували пам’ять загиблого Героя хвилиною мовчання. Також присутнім продемонстрували ролик про життя Віктора Гурняка. Організували виставку світлин луцькі пластуни.

Спогадами про Віктора Гурняка поділився побратим Павло Данильчук. «Настільки доброї, щирої і милосердної людини як Віктор важко знайти. Він завжди йшов на виручку, користувався пластунськими гаслами… і він загинув, рятуючи своїх побратимів, забираючи поранених з поля бою»,-  сказав Павло Данильчук.

На виставці представлені фото хронологічними блоками: 6 блоків, де розміщені фото та інформація про Віктора Гурняка, фото періоду революційних подій на Майдані Незалежності та війни на Сході України. Виставка світлин Віктора вже відбувалася за кордоном, зокрема Чикаго, Мюнхені, Стокгольмі, в Україні її вже побачили у Львові, Рівному, Острозі.

Всі охочі мають змогу подивитися фотографії у Луцьку у Галереї мистецтв до 8 квітня.

 

Залишити відповідь