Родина загиблого бійця з Волині пройшла пекло, щоб забрати тіло

Родина загиблого бійця з Волині який воював в складі батальйону «Айдар» пройшла пекло, щоб забрати тіло.

“Вчора по радіо чув, що сьогодні на Волині, в селі Заболоття Ратнівського району будуть хоронити бійця. Насправді, сьогодні похорону не буде. Рідні та ратнівська волонтерка ще перебувають у Дніпропетровську. Скоріше за все Білітюка Василя Васильовича, 1982 року народження, який в серпні 2014 року загинув під Луганськом, коли вивозив пораненого бійця, будуть хоронити в середу. Василь пішов добровольцем, воював в складі батальйону «Айдар», – про це пише на сторінці Facebook волонтер Василь Нагорний.

Якщо когось з журналістів цікавить інформація про бійця та скільки кіл пекла довелось пройти рідним та волонтерам, які поїхали до Дніпра, щоб забрати тіло нашого земляка, а також інформація про те, хто на Волині з відповідальних осіб послав їх подалі, а хто допомагав, зголошуйтесь в приват (телефонуйте). Дам номер телефону волонтерки, яка розповість все сама. В мене вчора після її дзвінка сну вже не було.

Кажуть, що волонтери вже не потрібні?! Якби не дніпропетровські (низький їм уклін), то навряд чи тіло взагалі вдалось забрати!

Співчуваю рідним, вічна пам’ять Герою!”

Залишити відповідь