Луцьку фірму оштрафували на 340 тис. гривень

Із Волинської транспортної компанії в бюджет Луцька стягнули майже 340 тисяч гривень збитків, завданих в результаті використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Прес-служба прокуратури області повідомила, що Луцька міськрада ще 4 серпня 2010 року надала цій фірмі дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,45 га на вулиці Георгія Гонгадзе для обслуговування виробничої бази, – інформує zik.ua.

У травні 2012 року дію цього рішення міської ради на прохання товариства продовжили. Проте,  упродовж 2012-2014 років воно не сплачувало до міського бюджету визначені законом платежі за користування земельною ділянкою.

І хоч у компанії були відсутні документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою, а її керівництво не поспішало укладати договір оренди цієї землі, проте ТзОВ користувалося ділянкою, відтак заборгувало місту майже 340 тис. грн. Добровільно відшкодувати завдані збитки фірма відмовилася.

Рішенням господарського суду Волинської області 24 березня 2015 року позов прокурора міста Луцька до ТзОВ «Волинська транспортна компанія» був задоволений в повному обсязі.

Із товариства стягнуто усі завдані громаді міста збитки.

Залишити відповідь