Лучани зустріли своїх Героїв. ФОТО

Лучани зустріли своїх Героїв

До Луцька після несення служби у Донецькій та Луганській областях прибули 70 бійців 14-ої окремої механізованої бригади. Бійці повернулися додому без втрат.

Зустріти воїнів сьогодні, 27 березня, на Театральній площі зібралися близько тисячі лучан. Автобуси з воїнами прибули на площу близько о пів на третю. Лучани зустрічали воїнів під звуки військового оркестру, скандуючи слово «Герої».

З вітальним словом до бійців звернувся голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та мер міста Луцька Микола Романюк, а також голова батьківського комітету Ярослав Мудрик. Вони подякували хлопцям за їх подвиг та мужність, яку вони виявили під час проведення операцій.

«Ви були першими, хто заступив на оборону нашої країни, першими, хто прийняв на себе вогонь ворогів. Але ви з честю прийняли ці випробування і з честю боронили свободу і незалежність нашої рідної України. Ми всі гордимося вашим подвигом», – зазначив Володимир Гунчик. Також висловив впевненість, що подвигу бійців, які не забудуть, і він буде прикладом для інших.

Від імені бійців виступив Роман Ляшко, який щиро подякував лучанам за підтримку, а також координаційним центрам Волині, Cпілці афганців та Костянтину Зінкевичу і Ярославу Мудрику особисто за організацію допомоги.

Виступила також мама бійця Алла Врачук, яка подякувала хлопцям, що повернулися живими та командирам, які передали хлопцям знання  і вміння, котрі допомогли їм вистояти на кордоні, а також волонтерам і медикам за їх величезну допомогу. Також Алла Врачук подякувала дітям, котрі писали листи та малювали малюнки від солдат.

Діти вітали солдат синіми та жовтими кульками і квітами. Після урочистостей бійці нарешті отримали змогу обійняти рідних та друзів, що прийшли їх зустріти, та вислухати подяки за героїзм від лучан.

Залишити відповідь