Під Луцьком – пожежа

В Луцьку почастішали загорання Гнідавського болота. Як стало відомо, пожежі не були стихійними. Їх спровокували невідомі особи, підпалюючи суху рослинність.

Про це стало відомо під час прес-конференції заступника начальника управління з держнагляду та контролю у ДСНСУ у Волинській області та начальника Державної екологічної інспекції області 26 березня, – інформує ВолиньPost.

Начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук зазначив, що Гнідавське болото є гідрологічним заказником, яке у минулому році зазнало значних пошкоджень внаслідок пожеж. Встановити осіб, які підозрювалися у підпалі не вдалося.

«Усі матеріали ми передали правоохоронцям, підрахували суму збитків, але винних у пожежах так і не знайшли. У цьому році знову була спроба підпалити болото, але, на щастя, трава не розгорілася у великих масштабах, і пожежу було ліквідовано. Цього річ знову ж таки не вдалося знайти винних осіб», – зазначив інспектор.

Ткачук зазначив, що Гнідавське болото може загорітися не лише через умисні дії підпалювальників, але і через кинутий недопалок рибалок та молодих людей, які відпочивають на березі річки. Для цього керівництво інспекції неодноразово спілкувалось із міською владою Луцька і вносили пропозиції щодо облаштування відпочинкової території на Гнідавському болоті. Тоді вдасться уникнути забур’яненості землі і це допоможе уникати пожеж у майбутньому.

Залишити відповідь