Активісти покритикували заступника губернатора Волині

Світлана Мишковець

Громадські активісти критикували заступника голови Волинської облдержадміністрації Світлану Мишковець  (на фото) за неправомірність рішення щодо визнання результатів конкурсу за заміщення посади директора ДТПУ №9 недійсними.

Про це у своїй доповіді на засіданні комісії з питань національної безпеки та оборони, цивільного контролю за діяльністю правоохоронних органів та протидії корупції повідомив член комісії Богдан Рущинський сьогодні, 26 березня.

Він зазначив, що заступниця голови ОДА абсолютно безпідставно втрутилася в роботу комісії, внаслідок чого училище вже декілька місяців не має директора. «Високопосадовець, грубо порушивши чи норми закону, відміняє рішення постійно діючої комісії, яка провела конкурсний відбір, затвердила посадову особу, яку вибрали згідно чинного законодавства», – підсумував Богдан Рущинський.

Також Світлана Мишковець вимагала повторного голосування, що не передбачено чинним законодавством, і на думку комісії перевищила свої службові обов’язки, порушивши норми порядку конкурсного відбору. Також на думку комісії, заступниця голови ОДА необґрунтовано звернулася до комісії при управлінні освіти і науки про визнання голосування таким, що не відбулося.

«На сьогоднішній день, людина перевищуючи свої службові обов’язки порушила будь-які норми закону, бо так захотілося», – вважає Богдан Рущинський. Також комісія наголосила, що головне має бути прозорість та чистота процесу. Це обурливо, що чиновник високо рангу відмінив правильне рішення, і тому має понести за це відповідальність. Світлану Мишковець та Валентину Загреву, як начальника управління освіти і науки в ОДА запросилина засідання комісії, але посадовці не прийшли на засідання.

Залишити відповідь